מוצרים

מה זה קימפל ?

מה זה קימפל?

קימפל זאת חברה לבתים חכמים המכוונת להפוך את חייכם למעט יותר נוחים.

אנחנו משלבים מכשירים שונים שיכולים לשלוט על מגוון מוצרים בביתכם, ולתת לכם את האופציה לשלוט בהם דרך הסמארטפון או הטאבלט שלכם, ובכך לאפשר לכם לשלוט בבית שלכם בדרך חדשה לגמרי. משלט אוניברסלי ועד שליטה עצמאית לחלוטין, הגבול היחידי זה הדמיון שלכם.

אנחנו בקימפל משקיעים את זמננו בייעול ושיפור המערכת בכל יום, אנו רוצים שתהיה לכם מערכת בית חכם הפשוטה והאפקטיבית ביותר שתוכלו לקבל. אנחנו עושים את מיטב מאמצנו לתת לכם את הפתרון המושלם לבית החכם.

 

קל לשלוט על מוצרים דרך האפליקציה של קימפל. ממשק המשתמש הידידותי יעשה לכם את זה בקלות.
עם אשף התרחישים של קימפל, הבית שלכם יעבוד בשבילכם במהרה.
שלט אחד לשלוט על כל המכשירים, טלוויזיה, די וי די, מערכת סטריאו, כבלים ועוד. כולם במקום אחד ובאותו הממשק.
slide-1
slide-2
slide-3
כאשר יש לכם קימפל, אתם מרוויחים:

יתרונות

benefits_1
פשטות
ההישג הטוב ביותר שלנו הוא הפשטות. פיתוח אפליקציה לאייפון זה לא פשוט. תכנון שקע אלחוטי זה לא פשוט. ייצור ראוטר חכם זה לא פשוט. אבל היי, אנחנו כבר עשינו את כל זה עבורכם, אז כל מה שאתם צריכים לעשות זה לשבת, להירגע ולהנות מהבית החכם שלכם בנוחות. חיים חכמים זה בפרטים הקטנים.
benefits_2
יעילות
אין כמו להכנס לחדר קריר ביום קיץ חם. כמובן שאפשר להשאיר את המזגן דולק בבית כל היום, או לנסות לתזמן טיימר לשעה שאתם אמורים לחזור הביתה, אבל עדיין המזגן יעבוד זמן רב ממה שצריך. עם אפליקציית קימפל תוכלו להדליק את המזגן כבר מהדרך הביתה וכך להיכנס לבית קריר מבלי לבזבז חשמל או כסף.
benefits_3
ביטחון
הבית שלכם צריך להיות מקום שתמיד תרגישו בו בטוחים ומוגנים, אבל זה לא אומר שאתם לא צריכים שהוא ירגיש כך כשאתם בחוץ. קימפל מאפשרת לכם לשלוט על הבית שלכם, להיות בקשר ותמיד לדעת מה קורה בתוכו. אנחנו לא חברת אבטחה, אבל אנחנו חכמים מספיק בשביל לתת לכם תחושת ביטחון.
benefits_4
נוחות
מי יכול להגדיר מהי נוחות? חלקנו היו רוצים לכבות את האור מבלי לצאת מהמיטה, אחרים היו רוצים להקליט את המשחק בטלוויזיה אחרי שהם כבר יצאו מהבית, ויש כאלה שירצו שהאורות ידלקו לבד כשהם נכנסים הביתה עם ידיים מלאות במצרכים. למזלכם, עם קימפל תוכלו לעשות את כל הדברים האלו. היכולת לשלוט בכל המכשירים בביתכם מכל מקום בעולם (כולל מהמיטה), יצירת תרחישים לשליטה במכשירים מבלי להניף אצבע, או רק בכדי לקבץ מספר פעולות לפעולה אחת.

צור קשר